ÖZBEYDE KARİYER

Özbeyde Kariyer

Özbey olarak başarının ve geleceğin anahtarının İnsan Kaynaklarımız olduğunu biliyoruz. Sahip olduğumuz marka değerimizi; ancak sahip olduğumuz nitelikli insan gücünün sürekli gelişimi ve motivasyonu ile koruyabileceğimizin bilincindeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana, iyi eğitim almış, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık ve Özbey'de çalışmanın ayrıcalıklarını anlayan mutlu bir iş gücüyle çalışmayı temel İnsan Kaynakları politikamız olarak görüyoruz.

Ekibimize katılacak her bireyi seçme ve yerleştirme aşamasında hiçbir ayrım yapmadan ve kimseye ayrıcalık tanımadan iş tanımının gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış yeterliliğine sahip olan kişilere eşit fırsat vererek ilerliyoruz.

Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın, bireysel gelişimlerini, yeni beceriler edindirmeyi, sorumluluk ve girişimlerini arttırmayı, yüksek verimliliğe dayalı bir çalışma ortamı sunmayı en önemli amaçlarımız arasında sayıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde verilen eğitimler ile üyelerimizin yerine getirmekte olduğu görevlerle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeylerini arttırmayı ve kariyer planları ile ilişkili olarak bir sonraki pozisyonlarında ihtiyaç duyabilecekleri donanımı onlara kazandırmayı amaçlıyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır ©2015 Özbey Hijyenik