KADIN HİJYENİ

Kadın Hijyeni

Özel günler kabus olmaktan çıkıyor! MyLeydi kadınların aradıkları tüm özellikleri tek bir pedde buluşturuyor. Artık “varlığını değil, güvenini hissedeceksiniz.”

60 ülkede yüzbinlerce kadının güvenle kullandığı MyLeydi ipeksi dokusu ile cildinizi korur. Nefes alabilen yüzeyi ile rahat etmenizi sağlar. Dermatolojik olarak test edilen MyLeydi sıvıyı kolayca emen ve hapseden özel tabakası gün boyu güvende olmanızı sağlar. Anatomik Body Shaped özelliği sayesinde vücut şeklinizi alır ve hareketlerinizi kısıtlamaz. Günlük, kanatlı normal, kanatlı uzun ve kanatlı gece modellerinden hangisini tercih ederseniz edin, MyLeydi ile artık güvendesiniz!

Genel Bilgiler
  • Pedinizi 3-4 saatte bir değiştirin. Geceleri, yatağa girmeden önce ve uykudan uyanınca hemen değiştirin.
  • Temizlikte değişik kokulu sabunlar, kremler vs. kullanmamalı, normal su gerekirse sabun içermeyen temizlik ürünleri tercih edilmeli sonra bölge çok iyi kurutulmalıdır.

  • Yaz aylarında özellikle deniz ve havuzdan çıktıktan sonra duş alınmalı, tuzlu veya havuz suyu o bölgeden uzaklaştırılmalı sonra çok iyi kurutularak kuru mayo ile güneşlenilmelidir.

  • Hiçbir şikayetiniz olmasa da 6 ayda bir düzenli jinekolojik muayene olunmalıdır.
  • Dar giysilerden ,pantolonlardan kaçınılmalıdır. Dar pantolonların uzun süre giyilmesi genital bölgedeki nem oranının artmasına neden olabilir.
  • Renkli parfümlü tuvalet kağıtları, genital parfümler, kokulu kişisel hijyen ürünleri ve normal sabun, genital bölgenin düşmanlarıdır ve bunları kullanmamaya gayret edilmelidir.
  • Tamponlar mümkün olduğunca kullanılmamalıdır ve eğer kullanılacaksa kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tamponun sık aralıklarla yenisiyle değiştirilmesinin ihmal edilmemesidir
Tüm Hakları Saklıdır ©2015 Özbey Hijyenik